• Свеж
Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Испорака“ за нејзините „Флорали“ - розова, сива боја

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Испорака“ за нејзините „Флорали“ - розова,

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Авенија на пистата Авенија цветни и ботанички wallидни уметности платно „испорака“ за нејзините „флорали - розова, сива. Испораката за неа, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи