• Свеж
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Bird Cage' Birds - розова, зелена боја

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Bird Cage' Birds - розова, зелена боја

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Пистата Авенија Animalивотни животни Wallидни уметнички платни Патници „Птици кафез“ птици - розова, зелена кафез на птици, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на птици за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи