• Свеж
Момци за чудо нација повлекуваат панталони, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација повлекуваат панталони, големини 4- & хаски

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Повлечете се и одете панталони! Додадете удобност и издржливост на неговата гардероба со овие влечење на панталони од Wonder Nation. Изработена во строга ткаенина од памук, која има еластична половината и тенок вклопување - совршено за секојдневно носење! Стилот влече на дното како овие со неговите маички и ладни патики за каузална облека. Овие панталони со џогер се исто така достапни во големини на хаски за момчиња. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична половината со врзана вратоврска. Ockебови : 2 џебови од предниот дел, 2 џебови. Карактеристики : Затегната ткаенина од памук. Повлечете ги панталоните за момчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи