• Свеж
Спијте на тоа девојки руно со качулка, критериум за пижама, за спиење, големини 7-16

Спијте на тоа девојки руно со качулка, критериум за пижама, за спиење, големини 7-16

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Облечете се или само станете пријатно и опуштете се со овие девојки руно, патент на пижама со каросерија со спиење на неа. Секое едно парче спиење има кул детали за критериумот на аспираторот, во кој има еднорози, сирени или пеперутки! Материјал : 100% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : се печати; 3Д и везени детали за критериумот на аспираторот. Спијте на тоа качулка Телоскут за спиење за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи