• Свеж
Врвот на девојчињата и графичкиот резервоар

Врвот на девојчињата и графичкиот резервоар

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Прославете ја Америка! Купете ги овие патриотски стилови за девојчиња со големина 4-18, вклучувајќи девојки плус големини. Одлични резервоари и графики да се спарат со шорцеви или тутус за да ја прослават нашата нација! Совршен за Денот на спомен или на 4 јули. Патриотски маици, комплети на облека и многу повеќе за девојчиња. Девојки со големина 4-18, вклучувајќи девојки плус големини. Совршени патриотски резервоари и облека за да се облече за Денот на спомен или на 4 -ти јули, забавната облека поставува совршени за празникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи