• Свеж
Долна облека од памук на Gildилдан Девојче 18-пакет, големини со 4-16

Долна облека од памук на Gildилдан Девојче 18-пакет, големини со 4-16

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Дизајнирано со вашата мала принцеза на ум, кратката кратка долна облека на Gildan Girls е удобност на која може да смета. Понудени во најразлични забавни бои и силуети, овие целосни покриеност на хипстер се конструирани со меки, дишени памучни и еластични споеви на половината и нозете за удобност за престој - затоа што сите можеме да направиме без Wedgies. Плетете со мек, дише памук. Еластични споеви за удобност за престој. Целосно покривање преку седиштето. Седи малку под половината. Без ознака за помалку иритација. Понудени во најразлични разиграни дизајни и бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи