• Свеж
Атлетски дела девојки микрофлеа полу-зип-џемпер, џемпер, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки микрофлеа полу-зип-џемпер, џемпер, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Двапати убаво со двојни пакувања на атлетски работи на микрофлеични влезови. Симпатична и пријатна, овој супер-мек стил може да се носи како јакна или кошула. Спарете го со хеланки или фармерки за случајно ладен изглед. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две влезови на руно. ФИТ : Опуштено. Деколте : Застанете јака со контрастна трим. Затворање : стил на пуловер со затворање на полу-зип. Ракави : Долги со еластични манжетни. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : Еластизиран полите. Девојки со полу-зипско руно пулвер со две пакувања од атлетски дела.

Детални спецификации

Додатоци на производи