• Свеж
Метри нова пумпа за вода, спојката на вентилаторот

Метри нова пумпа за вода, спојката на вентилаторот

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Metrix "Ладење на светот " Нови пумпи за вода Pump Metrix Пумпи за вода обезбедуваат извонредна стапка на проток на течноста за ладење во сите услови на возење, од неподвижна до голема брзина. Компонентите. Метрикс пумпите за вода даваат оптимална хидраулична ефикасност со максимална отпорност на притисок за ефикасно заштита од над -загревање, додека ја подобруваат потрошувачката на гориво и да ги намалат емисиите. Феации и придобивки : ОЕ квалитет - повисок квалитет и сигурна изведба во споредба со конкурентскиот производ за вклопување - нема дополнително време Потребни чекори за инсталација Engineered - Оптимална хидраулична ефикасност, максимален дизајн на отпорност на притисок, изработен од работното коло - Извонредна стапка на проток на течноста за ладење, оптимална хидраулична ефикасност.com со потребни О -прстени и дихтунзи. Пумпа за вода во метрикс, спојката на вентилаторот W/ 133мм.

Детални спецификации

Додатоци на производи