• Свеж
Уникатни поволни цени 26,25 метри црвен автомобил за внатрешни работи на вратата на вратата Декоративна лента за ленти

Уникатни поволни цени 26,25 метри црвен автомобил за внатрешни работи на вратата на вратата Декоративна лента

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Тоа е универзално вклопување за повеќето автомобили. Нема да ја изгребат површината на вашиот автомобил. Лесно е да се намали на соодветната должина што ви треба. Лесно се инсталира околу тие тесни агли. Флексибилно, лесно да се исече во соодветната должина што ви е потребна. Совршено за внатрешна или надворешна декорација на автомобили, направете го вашиот автомобил поуникатен и ладен. Направено од поливинил хлорид материјал, мек и флексибилен, не плашете се да бледнеат и да паднат. Како да се користи : Исчистете ја линијата на јазот и областа каде ќе биде прикачена. Влезете во јазот. Исечете го на точното место. Ве молиме, дозволете малку мерење на отстапување заради рачно мерење. Ако не сте сигурни дали е соодветно, ве молиме контактирајте не пред да купите. Недефинирана состојба : Сосема ново. Материјал : поливинил хлорид; Боја : црвена. Ширина : 6мм/0,02ft. Должина : 8м/26,25ft. Пакетот вклучува : лента за исечоци од 1 x 8m.

Детални спецификации

Додатоци на производи