• Свеж
Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81478

Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81478

DEN 1944.48

Од стока
Во магацинот

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81478. . Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и не'рѓосувачки челик Инсталирање на хардвер, керамички влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. . Директно ги заменува фабричките сопирачки, секој комплет е специјално дизајниран да одговара на вашето возило совршено. Безболното решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Buick Rainier 2004-2005; Chevrolet SSR 2003-2006; Chevrolet Trailblazer Ext 2002-2005; ГМЦ пратеник 2005; GMC Protoy XL 2002-2005; GMC PLENT XUV 2004-2005; Исузу Асендер 2003-2006; SAAB 9-7 X 2005 година.

Детални спецификации

Додатоци на производи