• Свеж
Денвер Нагетс Хардвуд Класици НБА Вуд Дарт Кабинет

Денвер Нагетс Хардвуд Класици НБА Вуд Дарт Кабинет

DEN 985.92

Од стока
Во магацинот

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценциран, заоблен кабинет за дрво Дарт. Уживајте во конкуренцијата меѓу пријателите додека пред-игри, за време на полувремето или на забавата после. Официјално лиценцираниот кабинет за дрво Дарт доаѓа со сè што ви треба за одлична игра. Вклучува висококвалитетна, само-лекувачка табла со сисал влакна, шест челични пикадо, табла за суво-бришење, табела за излез, маркер и материјали за монтирање. Со официјално лиценциран кабинет за дрво Дарт, гарантирано е да се забавувате без оглед на резултатот. Denver Nuggets Hardwood Classics NBA Dart Dart Cabine : Dartboard Карактеристики : само-заздравување сисал влакна. Отстранлив број на прстен. Официјален 18 "дијаметар. Вклучува 6 пикадо од челик. Цврста конструкција на бор. Зглобови на опашката од гулаб. Забодени врати. Метални шарки. Внатрешноста, таблата со суво бришење на вратата и излез. 2 магнетни маркери со бришачи. 30 дена гаранција. Модел# NBA7000 HC-DN.

Детални спецификации

Додатоци на производи