• Свеж
Кабинет на Универзитетот во Северна Дакота Дарт со пикадо и табла

Кабинет на Универзитетот во Северна Дакота Дарт со пикадо и табла

DEN 985.92

Од стока
Во магацинот

Овој официјално лиценциран кабинет за NCAA Dart доаѓа со сè што ви треба за да започнете да играте. Вклучува висококвалитетна, само-лекување стрелачки табла, 6 челични пикадо, табла за сува британска табела, табела, маркер и заграда за монтирање за да ја монтираат таблата во кабинетот. Универзитет во Северна Дакота Дарт Кабинет со пикадо и табла : Карактеристики вклучуваат : Цврст бор кабинет. Комплетно лого во боја прикажано пред кабинетот. Лого на целосна боја прикажано над таблите со резултати во вратите на кабинетот. 18 "Влакнат табла со само-заздравување сисални влакна. 2 комплети пикадо од челик. ".

Детални спецификации

Додатоци на производи