• Свеж
Игри за трговски марки, суво избришете го таблата со резултати од крикет, црна боја, црна

Игри за трговски марки, суво избришете го таблата со резултати од крикет, црна боја, црна

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Следете го напредокот на вас и вашиот противник додека се натпреварувате за мајсторство на Dartboard! Таблата со сува бришење на крикет Tg�� ви овозможува да го одржувате резултатот од вашите игри со крикет и потоа да ги брише чистите кога ќе завршите. Трговска марка Глобална суво бришење на табли за табли за табли за табли за табла/употреба : Дарт. Апликација/употреба : Дарт.

Детални спецификации

Додатоци на производи