• Свеж
Кабинетот на Форд Дарт сет со пикадо и табла, гроздобер Форд мотор

Кабинетот на Форд Дарт сет со пикадо и табла, гроздобер Форд мотор

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со обичен кабинет за дрво Dart. Уживајте во конкуренцијата меѓу пријателите додека пред-затегнување, за време на полувремето или на забавата после. Обичниот кабинет со затемнето дрво Дарт доаѓа со сè што ви треба за одлична игра. Вклучува висококвалитетно, само одценувано сисал фибер -табла, шест челични пикадо, табла за суво бришење, табела за излез, маркер и материјали за монтирање. Кабинетот на Форд Дарт сет со пикадо и табла, гроздобер Форд Мотор Ко : Самото заздравување сисални влакна. Отстранлив број на прстен. Официјален 18 "дијаметар. Вклучува 6 челични пикадо. Сувајте ја таблата со резултати и излез. 2 магнетни маркери со бришачи. 4 лого во боја отпечатено директно на предниот дел на кабинетот.

Детални спецификации

Додатоци на производи