• Свеж
5. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, се вклопуваат - хечбек со акцент на Хјундаи

5. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, се вклопуваат - хечбек со акцент на

DEN 3199.84

Од стока
Во магацинот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 15 x 5,5, Outmm Offset, 10 Spoke, 5 Stud/Lug, 100 mm Bolt Model, сите насликани светло сребро. Тоа одговара на вашиот хечбек за акцент на Hyundai 2019-2019. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 15 x 5,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, одговара 2019-2019 Hyundai Accent Hatchback 15 x 5,5, Outset на UKMM, 10 Spoke, 5 Lug, 100 mm Bolt Model, сите насликани светло сребро, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи