• Свеж
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, изработено со светло сребро, се вклопува во 2009 година- Фолксваген Тигуан

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, изработено со светло сребро, се вклопува во 2009

DEN 4813.76

Од стока
Во магацинот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 x 7, 43мм, 10 Spoke, 5 lug, 112 mm Bolt Model, изработена со светла SILVR. Тоа одговара на вашиот 2009-2016 Volkswagen Tiguan. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, изработено со светло сребро, се вклопува во 2009-2016 Volkswagen Tiguan 18 x 7, 43mm Offset, 10 Spoke, 5 Lug, 112mm Bolt Model, Machined со светла SILVR, направена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи