• Свеж
Нов комплет за прилагодување на предните светла Goodmark, се вклопува во 1975 година- Chevrolet Impala

Нов комплет за прилагодување на предните светла Goodmark, се вклопува во 1975 година- Chevrolet Impala

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нова кутија за прилагодување на предните светла и навртки за прилагодување на предните светла . Тој е дизајниран да го замени постојниот комплет за прилагодување на светлата. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Impala од 1975-1976 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai Kai New Goodmark Chit Firge Filge, се вклопува во 1975-1976 Chevrolet Impala 25 Piece. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 1981-1986 CHEVROLET C10 1975-1988 CHEVROLET CAMARO 1981-1986 CHEVROLET K10 1981-1986 GMC C1500 1986 CHEVROLET D30 1981-1986 CHEVROLET C30 1981-1986 CHEVROLET K20 1981-1986 CHEVROLET C20 1981-1988 CHEVROLET BLAZER 1981-1985 CHEVROLET K30 1975-1976 Chevrolet Impala 1981-1986 GMC C3500 1981-1988 Chevrolet Suburban 1981-1986 GMC C2500 1981-1986 GMC Jimmy 1981-1988 GMC Subirban и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето возило на нашето возило на нашето возило на нашето возило на нашето возило на нашето возило на нашето возило на нашето возило во Проверката.

Детални спецификации

Додатоци на производи