• Свеж
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полирано и светло сребро, се вклопува во 1998 година- Mercedes CLK320

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полирано и светло сребро, се вклопува во 1998 година- Mercedes CLK320

DEN 763.20

Од стока
Во магацинот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 7, 7 портпари, 5 LUG, шема на завртки од 112мм, полирано и светло сребро. Тоа одговара на вашиот Mercedes CLK320 од 1998-2000 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полирано и светло сребро, се вклопува во 1998-2000 Mercedes CLK320 16 x 7, 7 портпароли, 5 лагли, шема на завртки од 112мм, полиран и светло сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи