• Свеж
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Материјал : 83% полиестер/17% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 7/8 должина. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување ткаенина. Активни 7/8 хеланки за жени од Апана.

Детални спецификации

Додатоци на производи