• Свеж
Без граници на глуждот на глуждот на јуниорите, пакет на вредност

Без граници на глуждот на глуждот на јуниорите, пакет на вредност

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Azzез со каква било облека со хеланки на глуждот на овие јуниори од без граници. Направени од затегната плетена ткаенина од памук, тие ќе ве одржуваат пријатно од ден на ноќ. Пар со преголем џемпер и чизми за совршен есенски ансамбл. Еластична лента за половината. Повлечен стил. Должина на глуждот. Цврсти материи и обрасци. Слаба силуета. Пакет од два пара. Плеска ткаенина Jerseyерси. 95% памук, 5% спандекс. Вклучете се внатре, машината измијте ладен нежен циклус со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено на Хаити.

Детални спецификации

Додатоци на производи