• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Sime Brushed Healgings, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Sime Brushed Healgings, 2-пакет

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Зачувајте на мека суштинско значење со овие четкани хеланки од Terra & Sky. Удобниот стил на влечење и кадифен чувство се сигурни дека ќе ги направат овие омилени почеток на која било облека. Додадете ја омилената мета или туника за удобен стил што сакате да го носите насекаде. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’11 “носи големина 1x. Fit : Опремена. Подигнете високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : четкана ткаенина. Плус големина на четкани хеланки 2-пакувања за жени од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи