• Свеж
Women'sенски светлина грда божиќен џемпер

Women'sенски светлина грда божиќен џемпер

DEN 590.08

Од стока
Во магацинот

Осветлете ја забавата со ова празнично време, женскиот светлосен грд Божиќен џемпер! Доаѓајќи во два стила, овој џемпер има украси со теми од Божиќ, украси, sequins и вез за прекрасно детален фронт. Со ова ниво на детали, овој џемпер е шоу -шоу; Пар со едноставен пар хеланки или фармерки на следната забава за одмор и подгответе се за комплиментите! Грда Божиќна џемпер -џемпер -километража, ливче и везени детали кои се достапни за ракави во 2 стилови што се достапни во S, M, L, XL, XXL.

Детални спецификации

Додатоци на производи