• Свеж
Атлетски работи женски атлетични ребра џемпери

Атлетски работи женски атлетични ребра џемпери

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Од дневни денови до денови за вежбање, се чувствуваат пријатно во пријатна пар џемпери од атлетски дела. Стилот на повлекување е придружено со лесни и меки детали од ткаенина што ги прави овие панталони за атлетизност одлично. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на S. ll-on. Еластична половината; рамен цртеж. Наклон џебови на страните. Крајни манжетни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женски атлетизи за џемпери од атлетски дела.

Детални спецификации

Додатоци на производи