• Свеж
Гилдан тешка мешавина од женски руно џемпери со џебови

Гилдан тешка мешавина од женски руно џемпери со џебови

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Чувајте ја облеката за релаксација која изгледа навистина стилска со овие џемпери на руно од Gilенско женско. Овие панталони се направени со стручна мешавина од полиестер и памук. Кога вашите џемпери со тешка мешавина од Гилдан се извалкаат, едноставно пукајте ги во машината за перење. Дното на џемпери се отворени, а лентата за половината има привлечна покривка за малку додадена талент. Страничните џебови на овие џемпери на женски руно од Гилдан ви овозможуваат лесно да ги чувате вашите лични предмети. Тие можат да се носат како случајно носење за куќата, за време на вежбањето во теретана или за излети каде сакате повеќе облечен изглед. Достапно во големини S, M, L, XL и 2 XL. Џемпери на женски руно од Гилдан : Дами со отворено дно џебови џебови. Затемнети со џебови со џебови на предниот дел за ласкаво вклопување. Малку заострена нога со отворено дно. Покриена еластична лента за половината. Три игли врвни игла на половината и полите. Џемперите со тешка мешавина на Гилдан имаат помеко чувство и намалено пилинг. Мешавина од памук/полиестер. Swенските џемпери на Гилдан се достапни во модар патлиџан, црна, темна хит, сина галапагос, морнарица и спортска сива боја. Понудени во големина S, M, L, XL и 2 XL.

Детални спецификации

Додатоци на производи