• Свеж
Комплет за филтрирање Mann-Filter H Auto Trans Filter

Комплет за филтрирање Mann-Filter H Auto Trans Filter

DEN 2095.20

Од стока
Во магацинот

Комплетот за филтрирање за пренос на Mann-Filter изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме комплет за филтрирање за пренос за буквално секој автомобил на патот денес. Комплетите за филтрирање за пренос на Mann-Filter се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Mann-Filter H 2826 комплет за филтрирање на комплет автоматски транс.

Детални спецификации

Додатоци на производи