• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

144 калории по порција. Основана во Милвоки во 1844 година, ова е оригиналното пиво „Пабст сина лента“. Се користат само најдобрите од хме и зрна. Избран за најдобар Америка во 1893 година . 4,74% АБВ. 2017 ГОЛЕМО АМЕРИКАНСКИОТ ПРИРАЧНИК ЗА ПАРТИВНИ ФЕСТИВАЛНИЦИ. Дванаесет (12) пакет, 12 лименки за унца со течности од пиво од пандесна лента.

Детални спецификации

Додатоци на производи