• Свеж
Tuphely Industries Среќни овци и свиња срдечни фарми за животни портрет галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Моли Сузан Стронг

Tuphely Industries Среќни овци и свиња срдечни фарми за животни портрет галерија за сликање завиткано платно

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Цицач; Animalивотно, овци, свиња, фарма животно. Дизајн од Моли Сузан Стронг.

Детални спецификации

Додатоци на производи