• Свеж
Две птици кои седат на гранки за време на есенско сликарство платно уметничко печатење

Две птици кои седат на гранки за време на есенско сликарство платно уметничко печатење

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа црвена традиционална wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот.

Детални спецификации

Додатоци на производи