• Свеж
Девојките од розови платина се појавија со едно парче кариран костим за капење, големини 4-16

Девојките од розови платина се појавија со едно парче кариран костим за капење, големини 4-16

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ова сето разнобојно карирано едно парче костим за капење со детали за појас ќе изгледа најдобро дали плива во базенот или гради песочни песоци на плажа. Овој костим за капење е лесно да се преземе и исклучи да се подготвува за нејзините летни денови ветре. Овој костим за капење на UPF ќе и овозможи да биде безбедна, стилска и да се забавува на сонце со часови. Целосно наредени. Повлечете ја.

Детални спецификации

Додатоци на производи