• Свеж
Уметнички ткајачи Мињон 8 '10' Беж апстрактни килими на отворено

Уметнички ткајачи Мињон 8 '10' Беж апстрактни килими на отворено

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Прецизно ткаената конструкција на овие мињонски парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Овој килим е исто така безбеден на отворено, така што можете да уживате во трендовски амбиент на вашиот двор! Само место или професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. Направено со полиестер, полипропилен во Турција и има практичен низок куп кој е идеален за области со висок сообраќај во вашиот дом. 92% полиестер, 8% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Дебелина : 0,118 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречи вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор . препорачана е подлогата за килим на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи