• Свеж
Девојки од лажички печати фустан со ракави за трепет, големини 4-12

Девојки од лажички печати фустан со ракави за трепет, големини 4-12

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Печатениот фустан на ракав на Scoop ќе ја заслепува во задебелени места во боја и симпатични отпечатоци. Пар со мек џемпер и сандали за свеж изглед и спарете се со мама за изработен изглед. Изработена во ладна мешавина од памук со малку спандекс за да се пресели со неа. Изберете од две прекрасни отпечатоци (или добијте ги и двете!). Исклучиво на. Материјал : 63% памук/34% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Флетер ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Еластична на половината и задниот дел од деколте за удобност. Фустан за печатење на ракави за ракави за девојчиња. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи