• Свеж
Младински девојки Мини со флорали Туту фустан, светло розова

Младински девојки Мини со флорали Туту фустан, светло розова

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Модна облека за девојчиња во која има омилен лик (и) на Дизни! Оваа забавна и удобна ставка ќе биде огромен успех со секој обожавател на Дизни. Машина за перење и пред се намалена за одлично вклопување. Официјално лиценцирана стока; Одличен квалитет на облека; Одликувајќи се со вашите омилени ликови!; Одлично за вас или подарок!; Младински моден фустан на Дизни.

Детални спецификации

Додатоци на производи