• Свеж
Плетен фустан од пионерска пионерска мама и мене, девојки, големини 2T-6x

Плетен фустан од пионерска пионерска мама и мене, девојки, големини 2T-6x

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Сега таа може да биде како мама во овој плетен фустан од пионер од пионерската жена. Во лесен, мек плетен дизајн, овој фустан ја одржува удобна и изгледа подготвена за ништо. Полите на овој фустан со краток ракав има два слоја на руфли за дополнителен фрун и забава. Овој симпатичен фустан ќе биде пролетен главен вас и вашиот Mini Me! Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : копче за клуч на задниот врат; Руфл полите; Мека ткаенина обезбедува удобна абење цел ден. Пионерската жена мама и мене Руфл плетен фустан за девојки за мали деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи