• Свеж
Детско место место Narwhal Cloud Print Долг ракав Зип-up-upp Pajama Ondie

Детско место место Narwhal Cloud Print Долг ракав Зип-up-upp Pajama Ondie

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Облека и облека со вредност што е забавно и лесно да се соберат Забелешка : За безбедноста на детето, облеката треба да се вклопи во удобно или да биде отпорна на пламен. Оваа облека е отпорна на пламен . Контраст на ребро-плетено екипаж и манжетни за ракави. Пресечен печатење во облак. Затворање на целосна зип однапред.

Детални спецификации

Додатоци на производи