• Свеж
Quesак Морет девојки за гимнастика танц Бикеард единица, големини XS-l

Quesак Морет девојки за гимнастика танц Бикеард единица, големини XS-l

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Главен град меѓу гимнастичарите, овој класичен Biketard од Moret Kids има цврста тиркизна и црна боја на блокирање со сребрени обложени врзувања и ринџуди за да ја фати светлината за време на превртувањето и триковите на вашиот Тумблер! Влага за губење. Детали за грбот на клучот.

Детални спецификации

Додатоци на производи