• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Издишување I Канвас уметност од Кери Шмит, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Издишување I Канвас уметност од Кери Шмит, бел мат, црна рамка

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Издишување I“ платно уметност од Кери Шмит, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи