• Свеж
Wynwood Studio Entertainment and Hobbies Wall Art Canvas Prints 'Carson Kressley - риболов на мамки - црвена, бела

Wynwood Studio Entertainment and Hobbies Wall Art Canvas Prints 'Carson Kressley - риболов на мамки - црвена,

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Карсон Кресли - Мамка, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на забава и хоби со риболов тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи