• Свеж
Brinley Co. Co. женски отворени пети блок-потпетица мазга

Brinley Co. Co. женски отворени пети блок-потпетица мазга

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Ареа е вашиот трендовски и смел летен стил. Овој стил на слајд мора да има отворен пети и блок-потпетица. Дизајнот на Д'Орсај создава убав и уникатен изглед и ќе шетате во голем стил оваа сезона. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи