• Свеж
Женска кожена кожена каиш на глуждот со висока потпетица

Женска кожена кожена каиш на глуждот со висока потпетица

DEN 1823.84

Од стока
Во магацинот

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co. Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кожни нагоре, истакнуваат единечна лента преку пети и подигнати страни што се поврзуваат со каишот на глуждот. Деталите за обетка и бујните потпетици го завршуваат изгледот. Brinирна копродукција на копродукции за женски кожен каиш со дејства на глуждот, висока пета : Стил : Отворен пети. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 2,8 "Чунки. Висина на платформата : 0,46". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : Текстурирано човечко изработено. Подножје : малку постепено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6; Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи