• Свеж
Цветни женски Дороти Екстра широко ширина шик шик Rhinestone ленти Фустани забавни пета сандали

Цветни женски Дороти Екстра широко ширина шик шик Rhinestone ленти Фустани забавни пета сандали

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Оваа цветна Дороти 1,5 ”со низок блок -потпетица сандала со прилагодлива лента сигурно ќе додаде поп -искра во вашата ноќ. Двојните горни ленти се украсени со прекрасни rhinestones за да ги направат нозете да блескаат. Публиката на влошката додава долгорочна удобност за да бидете сигурни дека сте подготвени за забава. ** За производителот ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачи на внимание : Пронајдете поголем избор на широки стилови на ширина на нашата веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Екстра широк (Е). 1,5 "блок потпетица. Заглавување со прилагодлива тока. Управувани табани. Максимален ѓон на влечење гума.

Детални спецификации

Додатоци на производи