• Свеж
Време и време женски велур салон за џемпери

Време и време женски велур салон за џемпери

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Подарете се со капсула за одмор неопходно : Time and Tru's Lounge Sweatshirt во мек, кадифен велур. Без разлика дали се упатувате или останувате внатре, оваа маичка служи како пријатно-шик, без разлика каде ќе ве однесе денот (или не!) Исклучиво. Материјал : 95% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : велур ткаенина. Велур салон за џемпери за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи