• Свеж
Cyrus жени ладно рамо плетете го врвот со долг ракав

Cyrus жени ладно рамо плетете го врвот со долг ракав

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Од пистата до вашиот плакар, исечоците сè уште се тренд на одење и затоа го сакаме горниот врат на Кир. Неочекуваните детали за Peek-A-Boo додаваат WOW фактор на овој мек и затегнат врв што ја прави секоја облека да се издвојува. Спарете го со фармерки за софистициран обичен изглед или здолниште со молив за стил што е тотално во градот. Материјал : 92% рајон/8% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Полу-вклопено. Дефект : потсмев на вратот со детали за отсекување. Затворање : стил на пуловер со копчиња за грб и клуч. Ракави : Долги. Dockets : Ништо. Карактеристики Карактеристики : Меко и удобно ребро плетено со истегнување. Womenенски пресечен исмејувачки врат од Сајрус.

Детални спецификации

Додатоци на производи