• Свеж
Leенски женски 6 лепенка пред кратко

Leенски женски 6 лепенка пред кратко

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Leенски женски 6 "лепенка предниот дел на предните лепенки на предните шорцеви се направени од врвна ткаенина за истегнување за движење и удобност. Патките предни џебови и задните пикадо обезбедуваат стил и форма. Иконите на Ли детали како лепенка и крива ги поставуваат овие шорцеви освен редовно вклопување. Висок пораст. Премиум ткаенина за истегнување. Лепење предни џебови. Копче лета.

Детални спецификации

Додатоци на производи