• Свеж
Midенски Midенски средно издигнат шорцеви во Бермуда

Midенски Midенски средно издигнат шорцеви во Бермуда

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Сонувајќи за вашата следна авантура со сончев ден? Leе ги подготви ли средните шорцеви во Бермуда. Изработени од мека и истегната мешавина од памук, тие се украсени во сите класични линиски листи, вклучувајќи хардвер за лого, џеб на лого и легендарната лого на Ли, што означува добар стил од една милја. Единствената манжетна за ролна е дизајнирана со сурово полите за да додаде малку дополнителен раб кога ќе се одвива. Со редовна фит и средна силуета, овие шорцеви се доволно разноврсни за секоја облека што сте ја планирале оваа сезона. Материјал : 70% памук/29% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : редовно. Подигнување и инсејм : среден пораст; 8.5 "Inseam Rolled; 10" Inseam Remolred. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 3 предни џебови и 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на појас. Midените со средно издигнување манжетирани во Бермуда шорцеви од Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи