• Свеж
Без граници Јуниорс Капри хеланки

Без граници Јуниорс Капри хеланки

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Измешајте, совпаѓајте и создадете изглед што е ваш без никакви граници на Капри. Трендовски должина на глуждот изгледа одлично и со потпетици и со станови. Секојдневно суштинско значење е и стилски и удобно. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок вклопување низ колковите и бутовите; Слаба нога. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Капри хеланки за жени од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи