• Свеж
Terra & Sky Plus Super Super Super Super Suped Capri хеланки

Terra & Sky Plus Super Super Super Super Suped Capri хеланки

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали уживате во раните утрински часови по јога или обична ноќ надвор со пријателите, овие супер-меки 2-пакувања плус големина ги тужеа хеланките Капри од Тера Слим се вклопуваат низ колковите и бутовите; Слаба нога. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Супер меки хеланки на Капри за жени од Тера и Скај.

Детални спецификации

Додатоци на производи