• Свеж
Фармерки на Софија Роза криви со висок половид глужд Jeanенски женски

Фармерки на Софија Роза криви со висок половид глужд Jeanенски женски

DEN 326.40

Од стока
Во магацинот

Изгледајте добро и чувствувајте се добро во овие тотално кул, лесно да се носат роза со високи половини на глуждот од фармерки од Софија од Софија Вергара, исклучиво на. Тие се изработени од супер истегнат материјал за целодневна удобност и имаат целосен приемник на змии и класичен стил на џеб. Luce y siéntete totalmente a la moda con estos фармерки fáciles de usar, ariba de los tobillos y de tiro alto rosa de sofía фармерки, por sofía vergara, ексклузив. Confeccionados con материјал супер suave para que estés cómoda todo el día, tienen un estampado de serpiente комплетно y el clásico diseño cinco bolsillos. Големина 4 Мерења на моделот : Висина 5? 9?, Биста 32? Половината : 24?, Колковите 35,5?. Големина 16 Мерења на моделот : Висина 5? 9?, Биста 38?, Половината : 37?, Колкови 50?. Затворање на патент и копче на предниот / cierre con cremallera y botón al frente. Класичен стајлинг со 5 џебови / Estilo Clásico de 5 Bolsillos. Пресечен печатење на Пајтон. Мека тексас ткаенина / Tejido de Denim Suave. 98% памук, 2% еластан / 98% алгодон, 2% еластано. Свртете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само не-хлорно белило кога е потребно, суво суво ниско, топло железо кога е потребно / lavar del revers a máquina con agua y con colores Слично на слични, Solo Blanqueador Sin Cloro Cuando Sea Necesario, Secar, Sacar En Secadora en Bajo, Plancha Tibia Cuando Sea Necesario. Направено во Египет / Хехо Ен Египто.

Детални спецификации

Додатоци на производи