• Свеж
Софија фармерки женско момче Баги дечко со средно растојание потресени фармерки

Софија фармерки женско момче Баги дечко со средно растојание потресени фармерки

DEN 399.68

Од стока
Во магацинот

Вратете се, опуштете се и уживајте во тексас онака како што треба. Фармерки со момче од Баги од Софија Вергара ја чуваат вашата вибрација лежерна и вашиот изглед тотално случајно. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Прибл. Мерења на модели : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/ Medidas Aproximadas de la Modeo : estatura : 5'10 ''; Цинтура : 26 ''; бисто : 33 ''; Кадерас : 36 ''. Моделот носи големина 4/ la Modelo viste una Talla 4. Среден пораст; приближно. In Seam : 30 1/4 "/Cintura Media; Largo de Enterepierna Aproximado : 30 1/4". Опуштено момче одговара; Затегната права нога со ролна манжетна/ тале де Корте Маскулино Холгадо; Pierna recta ajustada con ruedos instadados tipo puño. Затворање на копчињата со поштенски мува; Истегнете ткаенина за да се движите со вас; Јамки за појас/ Cierre de Botón Con Cremallera; Тела que estira y se ajusta a tu movimiento; Презилис пара Цинтун. Стајлинг со 5 џеб/ Дисечо де Цинко Болсилос. Зошто ќе го сакате тоа : Трендовски потресени детали и лежерен изглед се сигурни дека ќе ги направат овие нови омилени фармерки/ por qué te encantarán : los detelles desgastados modernos y el el el el el el reajado harán que estos se conviertan en tus nuevos jeans liberitos. 99% памук/1% еластан/99% алгодон; 1% еластано. Машинска миење/ Лавадо А Máquina. Увезено/ де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара го потресе Баги Дечко фармерки за жени/ фармерки де Корте Маскулино Холгадо Дегастадос де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи