• Свеж
Дневни теми женски помлад Теди предиво пуловер качулка

Дневни теми женски помлад Теди предиво пуловер качулка

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа кадифен качулка од предиво треба да биде на врвот на списокот на сите што мора да има оваа сезона. Лизгајте го и за fallуби се во супер-мекото и ултра-прекрасно чувство на овој врв од дневните навои. Суштинско значење за релаксирање, но секако доволно симпатично за излегување. Одете напред Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат со прицврстен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пулвер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Предна торбичка. Карактеристики. Карактеристики. : Ребрести полите; кадифен пчела. Јуниор 'Теди предиво пуловер качулка од дневни навои.

Детални спецификации

Додатоци на производи