• Свеж
Без граници за графички печати за мажи и млади мажи, до големина 3XL

Без граници за графички печати за мажи и млади мажи, до големина 3XL

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Исклучете се, одморете се и пријатни со овој качулка од пуловер од без граници со кул, привлечни графички отпечатоци. Поставете го под јакна или облечете ја соло спарена со омилените фармерки, џогери или хеланки за удобен изглед. Оваа худи со долги ракави за жени е ладно случајно додавање на вашата гардероба и секојдневно, без сезонско парче. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 преден кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска; Контрастни графички отпечатоци. Долга ракав на јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи